İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

Türkiye Geneli OSGB Hizmeti

Bir OSGB olarak 2011 Yılında ilk Yetki Belgemizi aldığımız zaman hedeflerimizi’de belirlemiştik. Bu hedeflerimiz arasında Kalite Sistemimizi oluşturmak, İSG çalışmaları için Yazılım geliştirmek, Deneyimli ve uzun yıllar beraber çalışacağımız kadroyu kurmak ile belirli Şehirlerde Şubeler açarak Türkiye Geneli OSGB Hizmeti veren bir yapıya dönmek vardı. İşte bu hedefler arasında yer alan Şubeleşme Projemizin büyük bir kısmını gerçekleştirdik. 2019 Yılında yeni açacağımız Şubeler ile birilikte Türkiye Genelinde OSGB ve Sağlık Tahlil Hizmetleri vererek iyi bir iş ortağı olmak istiyoruz. Bu hedefimizi gerçekleştirmemize yardımcı olan tüm Bir OSGB Ailesine ve bize her daim güvenen, işini teslim eden, hizmet verdiğimiz tüm Firmalarımıza teşekkür ediyoruz.

Şubeleşme ile birlikte Şirketimiz uzun zamandır çok lokasyonlu firmalara hizmet veriyor. Bu alanda ciddi bir tecrübeye sahibiz. Özellikle çok dağınık/zor lokasyonlarda bulunan ve sirkülasyonu fazla olan işletmeler için geliştirdiğimiz özel çalışmalar mevcut. Sektör ayrımı yapmaksızın hizmet veriyoruz. İSG AR-GE Ekibimizin geliştirdiği Sektöre özel İSG Doküman yapımızla Kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra büyük Projelerde Revir/Laboratuvar kurulumları da yapmaktayız. Hizmet kalemlerini sürekli geliştiriyor, yeni konular ekliyoruz. Yeni firmalarla tanışmayı, onlara yaptığımız işi detaylı olarak anlatmayı çok önemsiyoruz. Dilerseniz bize iletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz. Görüşme taleplerinizi bekliyoruz 🙂

İyi Çalışmalar Dileriz.
Saygılarımızla

Not : Harita da belirtilen Turuncu Renkli Şehirler Resmi Şube adreslerini, Mavi olan Şehirlerde hizmet verdiğimiz Şehirleri göstermektedir.