Scroll Top
İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

Bir Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi – Türkiye Geneli OSGB Hizmeti

Bir OSGB Bir Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri

İş sağlığı ve güvenliğinin referans firmasının web sitesine hoş geldiniz! Bir OSGB 1999 yılından itibaren iş sağlığı ve güvenliği alanında Türkiye’nin öncü ve büyük firmalarındandır. Kuruluşumuzdan bu yana, Türkiye’nin her yerinde, 1.500(Binbeşyüz)’den fazla firmaya İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri sunduk, binlerce sayıda Risk Analizi, Acil Durum Planı yaptık ve 100.000(yüzbin)’den fazla kişiye İş Sağlı ve Güvenliği Eğitimi verdik.
Bünyemizde bulunan, iyi yetişmiş 100’den fazla İş Güvenliği Uzmanı, 70’den fazla İşyeri Hekimi ve Sağlık personeli ile aktif olarak yüzlerce firmaya, İş Güvenliği Uzmanlığı , İşyeri Hekimliği hizmeti vermekteyiz. OHSAS 18001 (ISO 45001), ISO 14001 ve ISO 9001 standartlarına uygun olarak “Sektöre Özel” dokümantasyon oluşturuyor/hizmet veriyor ve “İSG Takip Yazılımı” ile de müşterilerimize dijital arşiv ve takip fırsatı sunuyoruz. Bir OSGB olarak hizmet kalitemizi ve alt yapımızı sürekli güçlendirerek, daha iyi olmak için çalışıyoruz. Türkiye Geneli OSGB Hizmetleri sunmak için yeni Şubeler açtık ve açmaya devam ediyoruz.
Bu doğru ve iyi hizmetten yeni firmalar da yararlansın diye, var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Çünkü biz;
“SİZİN İÇİN, SİZİNLE BERABER” çalışırız.

  ______________________________________________________________________________

OSGB Nedir ?

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) yasal olarak; “T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, İşyerlerine İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini vermek üzere kurulmuş, mevzuatın gerektirdiği fiziki ve tıbbi donanıma sahip, iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerinin (İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı ve Diğer Sağlık Personelinin) oluşturduğu özel kuruluşlar” şeklinde tanımlanmaktadır. Bir OSGB yetkilendirilmiş şirketler arasında ilklerdendir.    

saglikraporu-osgb-fiyat

Sağlık Raporu Nedir?

Sağlık Raporu Nereden Alınır?

İş için Sağlık Raporu, OSGB Sağlık Raporu hizmeti, Sağlık Raporu ücreti, tüm bu detaylar için lütfen tıklayınız!

===========================================================================================================================

ÖNEMLİ HABER :  (İBYS) İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi Zorunluluğu 1 Temmuz 2018’de başlıyor. Sisteminizi kurdunuz mu? (Elektronik imza ile Yazılım kullanarak Eğitim ve diğer verilerin Yazılıma aktarılması) Devamı…